Vitajte na Piggybank.sk! Všetky informácie o tom, čo tu môžete čakať

Teplota

Popis zľavy

Vitajte!

Všetkých by sme vás veľmi radi chceli privítať na novučičkom, stále voňavom projekte Piggybank.sk Ako už názov napovedá, Piggybank.sk je akýmsi stelesnením šetrenia (Piggybankangl. jazyka pokladnička).

Hlavnou myšlienkou nášho nového webu je zdieľanie zliav, ktoré nájdete či už na internete, ako aj v kamenných predajniach. Tým, že sa podelíte o dobrú kúpu pomôžete ostatným, ktorí sa neskôr môžu poďakovať rovnako zdieľaním poriadne nízkej ceny. A kto by nechcel tip na super cenu, všakže!

Takto si môžeme pomáhať nakúpiť čo najvýhodnejšie či už elektroniku, oblečenie, zážitky alebo aj obyčajné rožky. No ale vážne, ak budete vedieť o rožkoch za super cenu, radi sa o tom dozvieme!

Ako používať Piggybank.sk?

Používanie Piggybank.sk je veľmi jednoduché. Stačí sa len zaregistrovať cez Facebook alebo za použitia emailovej adresy a môžete začať pridávať svoje prvé tipy na zľavy. Po odoslaní tipu ho skontrolujú naši škriatkovia a hneď publikujú na titulnú stranu.

Potom je už len a len na vás či danému tipu na ponuku pridáte alebo odoberiete teplotu (ikonka plameňa a snehovej vločky). Tie tipy, ktoré budú najhorúcejšie sa okamžite prepracujú vyššie a uvidí ich viac ľudí. Tie, ktoré budú naopak nezaujímavé zapadnú do ríše zabudnutia.

Samozrejme, diskusie sú snáď tým najdôležitejším zdrojom informácií. Ak teda budete chcieť vyjadriť svoj názor, dať ďalší tip alebo zdieľať skúsenosť s obchodom, ktorého sa tip týka, jednoducho to okomentujte.

Náš plán do budúcna

Toto je len začiatok. Začiatky zvyknú byť kostrbaté a presne to je na tom to najlepšie. My budeme sloními ušami načúvať tomu, čo sa vám páči a čo sa vám naopak nepáči. Piggybank.sk je koniec koncov komunitný web, ktorý je založený na tom čo sa páči vám a čo je pre vás najužitočnejšie.

Na čo sa môžete tešiť v blízkej budúcnosti? Viac tipov na zľavy, články o tom, ako nakupovať zo zahraničia, nové funkcie pre web, súťaže a iné motivačné aktivity.

V dlhodobom hľadisku popracujeme na vlastnej aplikácii, ktorá prinesie niečo, čo Slovensko ani Česká republika doteraz nevideli a nezažili. Už sa nevieme dočkať!

Tak či onak, ak ste to dočítali až sem, vitajte, sme veľmi radi, že vás tu máme. Nezabudnite si Piggybank.sk pridať aj na Facebooku či Instagrame.

To report this post you need to login first.
Radi si prečítame váš názor

Tvoja reakcia

Piggybank.sk
Vytvorenie nového účtu
Obnovenie hesla